CARSAN TREYLER SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hakkımızda

Çarşamba Treyler San. ve Tic. Ltd. Şti. (ÇARSAN)

Sektörde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Ahmet Öztürk (Özen Yaptı Karisör) ve Hayati Uyanıkoğlu (Yıldızlar Karisör) önderliğinde 2003 yılında Çarşamba’da kuruldu.

2010 yılının Aralık ayında Samsun-Ordu karayolunun 30.kilometresinde, 5.000 metrekaresi kapalı, 6.000 metrekaresi açık olmak üzere toplam 11.000 metrekarelik yeni üretim tesisine taşınan ÇARSAN Treyler, araç üstü ekipman üretiminde marka olmayı kendine prensip edinmiştir.

ÇARSAN Treyler; müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine prensip edinmiştir. Beklentilere kısa sürede, en iyi fiyatlara ve en kaliteli şekilde cevap vermeyi hedef seçmiştir. ÇARSAN Treyler; genç, dinamik ve günümüz teknolojisinin tüm gelişmelerinden faydalanan kadrosuyla siz değerl müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasındadır.

Kalite

Bugüne kadar taahhüt etmiş olduğumuz projelerimizdeki başarımızın sırrı, her işimizde yeni bi heyecan duymamız, çözümü müşterilerimizi de sürece dahil ederek bulmamız ve planlamamızdır.

Deneyimli Kadro

Bugüne kadar taahhüt etmiş olduğumuz projelerimizdeki başarımızın sırrı.

Modern Teknoloji

Günümüz teknolojisinin tüm gelişmelerinden faydalanan kadrosuyla siz değerl müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasındadır.

Tarihçemiz
 • karoser üretim

  1991

  Yılında karoser ve üst yapı sektöründe üretimi

 • silobas üretim

  1993

  Treyler sektöründeki diğer ürünlerin imalatına başlayış

 • carsan trailer logo

  2003

  Şirketimizin kuruluş yılı

 • carsan treyler goodyear

  2010

  Fabrikamızı büyüttük.

  Toplam 11.000m2