Tanker Treyler

You are here:

Tanker Treyler

Akaryakıt, dizel taşımacılığı için özel üretim.Farklı bölmeler, pompa, sayaç

Akaryakıt Tankeri

Geometrik Hacim: 28.000 — 30.000 — 35.000 — 40.000 — 45.000 – 50.000 LT  (Tercihinize göre)

Bölme Sayısı: 1 — 7 (Tercihinize göre)

Taşıyacağı Ürünler: Benzin, Mazot.Standartlarına uygun farklı ekipman donanımı ile farklı petrol türevi, kimyasal ve kimyevi ürünler taşınabilir.

TANK GÖVDESİ

Silindirik kesitli tasarım, Ön ve arkada 1’er adet dış bombe, seçilen bölme sayısına uygun iç bombe / dalgakıran, Tanker üretim sektöründe, silindirik gövde yapısında enlemesine eksiz, yekpare levhalar ve bunların kaynak birleşimlerinde en uzun kaynak dikiş teknolojisiyle üretilen, en az sayıda birleşim (T) noktasına sahip, emniyetli, pürüzsüz düzgün yüzeyli, eşsiz gövde yapısı,Kesintisiz yüksek performanslı robotik kaynak teknolojisi kullanılarak, gövde  üzerindeki stres etkisi ve insan faktöründen oluşan kaynak hataları minimize edilip çarpma ve darbelere karşı emniyetli hale getirilir,Şasi tasarımındaki eğim, tankın her bir bölmesi içerisinde sıvı kalmayacak şekilde tam boşaltım sağlar,Kaplinler ile sürüş yönüne göre sağ koldan alttan dolum veya menhol kapaklar üzerindeki dolum ağzı ile üstten dolum Sürüş yönüne göre sağda, taban valflerinden kaplinlere kadar uzanan, boşaltım sonrası hatta sıvı kalmayacak eğimde boşaltım hattı borulaması vasıtasıyla cebri(akarına serbest) boşaltım Gövde dizaynına uygun, yatayda ve düşeyde açılandırılmış, devrilme emniyeti sağlayan özel tasarım, monoblok şasi,

ŞASİ EKİPMANLARI :King-Pin – Mekanik Ayakları – Dingiller – Jantlar  – Lastikler – Fren Sistemi – Elektrik Sistemi – 

BOYA :En az 2 kat epoksi astar ile boyama,2 kat akrilik boya ile son kat “FIRIN BOYA” uygulaması,Gövde üzerinde her noktaya homojen dağılım ve vernikli boya glossunda yüzey parlaklığı sağlanır.

CARSAN TREYLER Tanker Treyler

ÇARSAN TREYLER

Çarşamba Treyler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (ÇARSAN), sektörde 40 yılı aşkın tecrübeye müşterilere hizmet ve üretim yapmayı sürdürmektedir.

Genç, dinamik ve günümüz teknolojisinin tüm gelişmelerinden faydalanan kadromuzla faaliyet göstermekteyiz.

Kalite

Kalite

Teknik Destek

Teknik Destek

Doğruluk

Doğruluk

Satış Sonrası

Satış Sonrası

Partnerlerimiz
goodyear karadeniz lastik

Goodyear

Resmi Lastik Bayi

Goodyear Bayi

Ticari Lastik, Goodyear
BİLGİ

Partners

aspöck trailer sistemleri
Aspöeck

Ipsum dolor sit amet

wabco fren treyler üretimi
Wabco

Nulla lorem ipsum dolor

hardox damper
Hardox

Hardox Wear Plates

Partners

trax ozkoc axle
Trax Axle

Lorem ipsum dolor nullasit dolor

saf holland axle trailer
Saf-Holland

SAF-HOLLAND the leading suppliers for the global commercial vehicle industry.

bpw akslı dorse üretimi
Bpw

Nulla lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Richard Blackwood
Seven Construction
Thank You! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor. Nulla from amet ipsum. Thank You!
Alexander White
Seven Communications
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor! Thank You!
Alexander White
Seven Communications
From amet to glavrida - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Miriam Swift
Seven Media Agency